Wycieczka do Kompleksu Świętokrzyska Polana w Chrustach undefined

Wycieczka do Kompleksu Świętokrzyska Polana w Chrustach

Dnia 07.06.2017r. dzieci ze wszystkich oddziałów wyjechały na autokarową wycieczkę do Kompleksu Świętokrzyska Polana w Chrustach. Pierwszym punktem naszej wycieczki było zwiedzenie najstarszego pomnika przyrody "Dębu Bartek" w pobliskim Zagnańsku. Następnie rozpoczęła się nasza przygoda na Polanie Świętokrzyskiej. Przedszkolaki miały możliwość podziwiania przepięknego oceanarium, w którym mogły zobaczyć faunę i florę z różnych zakątków świata; Parku Miniatur, gdzie można było oglądać makiety zabytków i wysłuchać informacji o danej budowli przez zestawy multimedialne. Ogromną jednak atrakcją i chyba najbardziej wyczerpującą była Kraina Zabaw, w której dzieci mogły korzystać z różnorodnych dmuchawców, parku linowego czy łódeczek. Zwiedziły również Brzozową Zagrodę, w której obejrzały przebywające tam zwierzęta.
Zmęczone, ale zadowolone i szczęśliwe wróciły do domów, gdzie czekali stęsknieni rodzice.
19.07.2017
Anna Jeziorska