Wycieczka do Nadleśnictwa w Opolu undefined

Wycieczka do Nadleśnictwa w Opolu

15 listopada 2018 roku wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Nadleśnictwa do Opola oraz do Dżungli (sala zabaw).
W Nadleśnictwie przedszkolaki wzięły udział w bardzo ciekawych zajęciach, które rozpoczęły się od bajki "Dzik Ryjo". Następnie przeszliśmy do innej sali gdzie wysłuchaliśmy opowiadania, które omówiło wszystkie pory roku w lesie. Zajęcia te były bardzo nowocześnie i multimedialnie przygotowane.
Dzieci wręczyły przedstawicielowi Nadleśnictwa podziękowanie oraz album o lesie, który same przygotowały.
Po zajęciach przyszedł czas na zabawę.
Pojechaliśmy do sali zabaw "Dżungla", gdzie dzieci mogły się w bezpieczny sposób bawić.
Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu wrażeń i bardzo się podobała o czym świadczą słowa "a kiedy pojedziemy znowu?" :)
Sabina Kałuża