Wycieczka do PARKU MANI w Krośnie - Rodzinnego Parku Rozrywki dla Dzieci undefined

Wycieczka do PARKU MANI w Krośnie - Rodzinnego Parku Rozrywki dla Dzieci

12 czerwca 2019r. przedszkolaki miło spędziły czas w Parku Mani – Rodzinnym Parku Rozrywki dla Dzieci w Krośnie. Dzieci korzystały z wielu atrakcji. Najmłodsi uczestnicy wycieczki spędzili czas w kąciku malucha. Były tam zjeżdżalnie, drabinki, trampoliny, huśtawki, samochodziki i zabawki do piasku. Niektóre chętnie skorzystały także z łódeczek wodnych - zabawa była wyśmienita!
Starsze dzieci doskonale bawiły się natomiast w kulach wodnych, mini parku linowym z przeszkodami, labiryncie i pełnej atrakcji klatce zabaw. Super była także jazda na gokartach i talerzykach przejazdowych zawieszonych nad ziemią.
Piękna pogoda i doskonałe humory towarzyszyły uczestnikom podczas całej wycieczki. Wszyscy bawili się tak doskonale, że nie wiedzieli, kiedy upłynął im czas. Nieco zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy do naszego przedszkola. Wycieczka była udana i na pewno na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.
Dziękujemy właścicielom parku rozrywki za wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia!

Edyta Klimek

29.06.2019