WYCIECZKA DO PARKU MIEJSKIEGO undefined

WYCIECZKA DO PARKU MIEJSKIEGO

Dnia 23.X.2013r. dzieci i wychowawczynie grupy III i IV wybrały się na wycieczkę do jednego z najstarszych parków w Polsce - kieleckiego Parku Miejskiego im.Stanisława Staszica.

W jesiennym słońcu dzieci miały okazję podziwiać bogactwo obecnej pory roku i zachwycać się pięknem kolorowych liści występującego w parku drzewostanu mieszanego.
Przedszkolaki mogły również spróbować swoich sił podczas radosnych występów w muszli koncertowej i wspólnych zabaw na usłanych liśćmi alejkach parku.
Kolejną z atrakcji był również spacer do pobliskiej ptaszarni oraz karmienie kaczek w jesiennym stawie.

Dzieci bawiły się wspaniale i dzielnie pokonały długi dystans jesiennego spaceru. Po powrocie do przedszkola z ogromnym apetytem zjadły obiadek i długo wspominały atrakcje minionego dnia.

mgr Agnieszka Hajduk
27.10.2013