Wycieczka do Parku ryb słodkowodnych Runowo undefined

Wycieczka do Parku ryb słodkowodnych Runowo

W piątek 8 czerwca 2018r. dzieci z przedszkola w Runowie wraz z paniami udały się na kolejną w tym roku wycieczkę. Tym razem w Trzciance odwiedziły Centrum 4 Active (siłownię) nad jeziorem Sarcz. Pani instruktor Żaneta pokazała przedszkolakom jak można aktywnie spędzić czas na siłowni. Dzieci z zaangażowaniem ćwiczyły i bawiły się z panią. Po ćwiczeniach z wielkim apetytem zjadły drugie śniadanie na świeżym powietrzu. Wiele zabawy i radości dostarczył dzieciom park linowy oraz plac zabaw usytuowany nad samym brzegiem jeziora. Następnie idąc pięknymi ścieżkami przedszkolaki podziwiały Park Ryb Słodkowodnych (makiety ryb, zwierząt leśnych oraz grzybów). Punktem kulminacyjnym naszej wycieczki były długo wyczekiwane lody. Słoneczna aura, nietypowe zajęcia oraz ciekawe atrakcje sprawiły, że wycieczka na długo zapadnie w pamięci.
17.06.2018
Marta Jęśko