WYCIECZKA  DO PROMIENNEGO ZAMKU undefined

WYCIECZKA DO PROMIENNEGO ZAMKU

Dnia 10 maja 2013 r. dzieci z grupy I i II oraz dzieci z oddziału "O" pojechały na wycieczkę do Promiennego Zamku w Tarnowie. Już sam przejazd autokarem okazał się wielkim przeżyciem!
Dzieci siedziały na fotelach jak zaczarowane i same bez namawiania przypinały się pasami.Każdy większy bydynek wydawał się Promiennym Zamkiem.
Wyjazd ten był bardzo oczekiwany przez dzieci i wywierał na nich wiele pozytywnych emocji.
Przedszkolaki bawiły się wspaniale korzystając z licznych atrakcji które były w ofercie Zamku.
Zanim jednak zaczęliśmy zabawę , dzieci zapoznały się z zasadami korzystania z zabawek i urządzeń. Później zaś po zjedzeniu pysznych kanapeczek przygotowanych przez naszą kochaną Panią Wiesię, dzieciaczki ruszyły do zabawy. Zwiedziły Promienny Zamek, pełen tajemniczych schowków i zakamarków wypełnionych piłeczkami i miękkimi dywanikami. Bawiły się również zgromadzonymi tam samochodzikami, zjeżdżalniami . Skakały i zjeżdżały na dmuchanym zamku, strzelały na strzelnicy piankowymi kulkami i pływały w basenie wypełnionym piłeczkami. Zabawa była świetna i jak zobaczycie w załączonych zdjęciach bawili się wszyscy- nawet mamy i panie. Czas spędzony w Promiennym Zamku sprawił nam wszystkim mnóstwo radości, ale niestety zleciał bardzo szybko i z sercami pełnymi wrażeń trzeba było wracać do Baczkowa.

Zapraszamy do dużej galerii zdjęć

Szczególnie chcemy podziękować firmie MARK TRAWEL za profesjonalny i szczęśliwy przewóz całej naszej ekipy :)
Dziękujemy!!

14.05.2013