WYCIECZKA DO PRZECHLEWKA undefined

WYCIECZKA DO PRZECHLEWKA

24 października dzieci z grupy "MISIE" i "JEŻYKI" wybrały się na wycieczkę do leśniczówki w Przechlewku. Tam przywitała nas pani leśnik - Ewa Szałek, która oprowadziła nas po ścieżce dydaktycznej w lesie. Dzieci podczas spaceru uważnie słuchały informacji i ciekawostek przyrodniczych, przekazywanych przez panią leśnik. Ciekawostki dotyczyły zwierząt które można spotkać w naszych lasach i ich zwyczajów. Wspólnie nasłuchiwaliśmy odgłosów przyrody i podziwialiśmy uroki lasu o tej porze roku. Największą atrakcją okazała się zagroda dzików - te zwierzęta niektóre dzieci widziały po raz pierwszy. Później miło spędziliśmy czas na rozmowach i wspólnej zabawie przy ognisku. Bogatsi o nowe wiadomości, zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola.
28.10.2013
Jolanta Zawadzka