Wycieczka do Rancza Pstrągowa undefined

Wycieczka do Rancza Pstrągowa

23 czerwca był dniem długo wyczekiwanym przez wszystkie przedszkolaki. W piątek już o 9:00 zwarci i gotowi czekaliśmy na odjazd autokaru w kierunku zagrody edukacyjnej "Ranczo Pstrągowa". Wycieczka obfitowała w same atrakcje i rozpoczęła się od zwiedzania 10-cio hektarowego mini zoo, gdzie dzieci mogły przebywać w otoczeniu ciekawych gatunków zwierząt. Nie wszystkie zwierzęta były oswojone ale do niektórych bez problemu można było podejść, pogłaskać je, a nawet nakarmić z ręki. Następnie, po krótkim spacerze przez las, nadszedł czas na kiełbaski z grilla, pieczone ziemniaczki i słodkości, a po nich dalsza część uciech na świeżym powietrzu. "Ranczo Pstrągowa" oferuje bowiem dla swoich najmłodszych gości huśtawki, trampoliny, zjeżdżalnie, dmuchany zamek, a także boisko do gry w piłkę. Zwieńczeniem atrakcji była przejażdżka na przyczepie ciągniętej przez traktor, podczas której śmiechom i żartom nie było końca. Ok. godziny 14:30 zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej wycieczki.
23.06.2017
Jolanta Szafarz