WYCIECZKA DO SALI ZABAW " TYGRYSEK" W GORLICACH  undefined

WYCIECZKA DO SALI ZABAW " TYGRYSEK" W GORLICACH

W dniach 11 i 12 kwietnia dzieci radośnie spędziły czas w sali zabaw "Tygrysek" w Gorlicach. Niezwykłą atrakcją okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z trampoliny oraz dmuchanych piłek. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną przedszkolaków, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy. Czas spędzony w sali zabaw przyniósł wiele radości o czym świadczyły uśmiechy na twarzach dzieci. Nasz radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do naszego przedszkola na pyszny obiad.

Edyta Klimek
Edyta Klimek