WYCIECZKA DO SCHRONISKA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W ŻYWCU - 23 października 2012 r. undefined

WYCIECZKA DO SCHRONISKA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W ŻYWCU - 23 października 2012 r.

"Szacunek dla zwierząt
jest miarą człowieczeństwa"

Dzisiaj dzieci z grupy II i III odwiedziły Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żywcu. W schronisku przebywa aktualnie ok.60 psów.
Dziękujemy pani Magdalenie Ciastek oraz kierownictwu żywieckiego schroniska za zaproszenie. Była to dla wszystkich wyjątkowa szansa, na zwrócenie uwagi dzieci na los zwierząt oraz uświadomienie im, że o zwierzęta należy dbać, otaczać je opieką i szacunkiem.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się w zbiórkę karmy dla zwierząt.

Wszystkich zainteresowanych adopcją zwierzaka zapraszamy na stronę internetową żywieckiego schroniska, gdzie poznać można bliżej jego podopiecznych.
23.10.2012
Małgorzata Gołek