Wycieczka do Teatru Guliwer

24 września 2013r. dzieci z oddziału IV "Odkrywcy" pod opieką nauczycieli i pań z obsługi wyruszyły do Teatru Guliwer na pierwszą lekcję z cyklu edukacji teatralnej. Przed spektaklem dzieci zapoznane zostały z funkcjonowaniem teatru lalek. Następnie dzieci obejrzały przedstawienie "Planeta Football", była to wesoła opowieść o fenomenie piłki nożnej jako zjawisku sportowym i kulturowym. Ten rozśpiewany spektakl, poprzez postać odkrywającego Ziemię kosmity, trafił do wyobraźni dzieci. Przedstawienie opowiadało o regułach gry, kibicach i historii piłki a jednocześnie żartowało z footballowego szaleństwa. Po spektaklu obejrzeliśmy galerię zdjęć i kostiumów, które wypełniały wnętrza teatru. Wracając radośni w piękne słoneczne południe przez Park Morskie Oko podziwialiśmy jesienną aurę.
12.03.2014
PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE NR 117