Wycieczka do Teatru Lalki "Tęcza" w Słupsku undefined

Wycieczka do Teatru Lalki "Tęcza" w Słupsku

W piątek 9 marca 2018r. nasze przedszkolaki wyjechały na wycieczkę do Teatru Lalki "Tęcza" w Słupsku w celu obejrzenia spektaklu pt. "Niedźwiedź i Masza - czyli gdzie moja kasza?" Spektakl jest najpopularniejszą baśnią rosyjską skierowaną do młodszej widowni. Tytułowa Masza zapominając o słowach babci trafia do domku Niedźwiedzia i burzy trochę porządek jego życia. Początkowe nieporozumienia między bohaterami znikają, a w ich miejsce pojawia się przyjaźń. Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały toczącą się akcję teatrzyku , któremu nie brak było humoru zarówno słownego jak i sytuacyjnego. Podczas oglądania na twarzach przedszkolaków pojawiała się ogromna radość wyrażana chwilami spontanicznymi westchnieniami i okrzykami pod tytułem "O" I "Wow!". Po teatrzyku dzieci mogły zamienić się w postać Maszy i Niedźwiedzia i stanąć do pamiątkowego zdjęcia.
To była wspaniała wycieczka i przygoda dla naszych przedszkolaków. Oby takich chwil było więcej!!!
Anna Rabenda