WYCIECZKA DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ ,, HOKKA HEJ" undefined

WYCIECZKA DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ ,, HOKKA HEJ"

1 czerwca-w ten wyjątkowy dla wszystkich dzieci dzień wyruszyliśmy na wycieczkę autokarową do indiańskiej wioski ,, Hokka Hej" w Kunowej. Na miejscu przywitał przedszkolaków prawdziwy Indianin, który oprowadził ich po swojej wiosce oraz pokazał mini zoo, w którym wszyscy podziwiali egzotyczne zwierzątka. Ponadto każde dziecko miało okazję do uczestnictwa w różnych konkurencjach t. j. bizonie rogi, narty indiańskie, przeprawa przez rzekę Szoszonów i wyścig jaszczurek. Jedną z wielu atrakcji była przejażdżka konna, która sprawiła dzieciom ogromna radość. Wycieczka była bardzo udana tym bardziej, że dopisywała nam pogoda i dobre humory. Do przedszkola przywieźliśmy ze sobą miłe wspomnienia i trochę zmęczenia.
03.06.2017
Maria Majewska