Wycieczka do ZOO w Warszawie z mamami z okazji Dnia Matki undefined
Dzień Matki

Wycieczka do ZOO w Warszawie z mamami z okazji Dnia Matki

W Dniu Święta Naszych Mam zaprosiliśmy nasze mamy, by udały się z nami na wycieczkę do ZOO w Warszawie. Każdy na ten wyjazd czekał niecierpliwie - nie było kłopotów z porannym wstawaniem :-)).Wycieczka do ZOO była ciekawą przygodą dla dzieci z mamami.
O godzinie 7.30. wyruszyliśmy autokarem do Warszawy . Dużą atrakcją dla dzieci okazała się sama jazda autokarem.
Celem wycieczki było wspólne spędzenie czasu z Mamami w dniu ich święta, wzbogacenie wiedzy dzieci na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata, a także zapoznanie z warunkami życia zwierząt mieszkających w ZOO. Istotnym aspektem również było kształtowanie umiejętności grzecznego i kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.
Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale także atrakcyjną lekcją przyrody.
Ogród Zoologiczny w Warszawie jest znakomitym miejscem do rodzinnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu jak i skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata. Atrakcją dla dzieci był również posiłek w McDonaldzie.
Około godziny 16.00 wróciliśmy do Wyszkowa. Dzieci zmęczone, ale pełne wrażeń opowiadały o wycieczce.
Koszty podróży ponieśli Rodzice - w imieniu dzieci i Mam DZIĘKUJEMY :)
26.05.2015
Iwona Żukowska