Wycieczka Kangurków i Jeżyków do Family Parku w Bydgoszczy. undefined

Wycieczka Kangurków i Jeżyków do Family Parku w Bydgoszczy.

Dnia 18.06.2013 r. grupy: Kangurków i Jeżyków wybrały się na wycieczkę do Family Parku w Bydgoszczy. Zanim jeszcze dojechali na miejsce ogromną atrakcją była podróż autokarem i podziwianie widoków z jego okien. Na miejscu czekało na nich mnóstwo atrakcji: dmuchany zamek, małpi gaj, tor gokardowy, kręgielnia, strzelnica, malowanie twarzy. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z Profesorem Ciekawskim, który zaprezentował dzieciom spektakularne doświadczenia naukowe. Po wszystkich rozrywkach czekał na przedszkolaków jesdzcze obiad. Dzieci nie chciały wracać tak szybko do domu, ale niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Pełni miłych wrażeń oraz zmęczeni przedszkolaki wróciły do Debrzna.

Opracowała: Monika Sosnowska
02.07.2013