WYCIECZKA "MISIACZKÓW" I "KOTKÓW" undefined

WYCIECZKA "MISIACZKÓW" I "KOTKÓW"

W czwartek,09.05.2013r. dwie młodsze grupy z naszego przedszkola udały się autokarem do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego na Górze Św. Anny. Powitała nas uśmiechem przesympatyczna Pani Danusia, mamusia Jagody z gr. 4-latków, która jest Panią Dyrektor tegoż schroniska. Wycieczkę rozpoczęliśmy od ogniska, na którym piekliśmy kiełbaski. Atmosfera była cudowna. Wszędzie można było usłyszeć dziecięce śmiechy i śpiewy. Po ognisku dzieciaczki miały czas wolny, który aktywnie wykorzystały. Do naszej dyspozycji było boisko do piłki nożnej, plac zabaw oraz sporo zieleni. Wszystkie dzieci bawiły się cudownie. Było bardzo wesoło i miło i tak to się skończyło;)

Serdecznie dziękujemy Pani Danusi Kupny (Mamusi Jagody W.) za ciepłe przyjęcie, troskę, aby niczego nam nie zabrakło, a także za cierpliwość, uśmiech oraz wspaniałą zabawę.
DZIĘKUJEMY !!! :)
Serdecznie dziękujemy Państwu Renacie i Marcinowi Stokłosa za udostępnienie nam autokaru.
DZIĘKUJEMY !!! :)
15.05.2013