Wycieczka Przedszkolaków undefined

Wycieczka Przedszkolaków

Dnia 5 czerwca 2014r. dzieci z oddziału I i II odbyły wycieczkę do Radomia. Najpierw swoją sprawność ruchową rozwijały na różnorodnych urządzeniach w "Krainie Marzeń", a następnie udały się na piknik do Muzeum Wsi Radomskiej, gdzie podziwiały sztukę i architekturę ludową.
W tym samym dniu dzieci z oddziału III, IV, V i VI gościły w Warszawie - stolicy Polski. Dzieci zwiedzały: lotnisko Chopina, Pałac Kultury, skąd podziwiały panoramę miasta. Następnie spacerem udały się pod Pomnik Nieznanego Żołnierza, oglądały makietę Warszawy. Spacer zakończył się na Starówce - gdzie oglądały Zamek Królewski, kolumnę Zygmunta, Syrenkę Warszawską, stare kamienice. Następnie dzieci odwiedziły punkt widokowy na Stadionie Narodowym.
Zmęczone, ale pełne wrażeń późnym popołudniem wróciły do domu.

18.06.2014
Anna Jeziorska