WYJĄTKOWE ŚNIADANIE STARSZAKÓW

Dnia 10 kwietnia 2019r. grupa starszaków podjęła wielkie wyzwanie – dzieci postanowiły samodzielnie przygotować dla siebie pyszne i zdrowe kanapki. Po starannym umyciu rąk i przygotowaniu stanowisk wszyscy zabrali się do pracy. Na stołach zagościły świeże warzywa: sałata, rzodkiewki, papryka, pomidor, ogórek oraz własny szczypiorek, który dzieci zasadziły ok. dwóch tygodni temu. Nie zabrakło wędliny, jajek, masełka a także pieczywa. Starszaki z wielkim zaangażowaniem smarowały chleb masłem, układały produkty tworząc kolorowe kanapki, które potem z apetytem wszyscy zjedli. Oprócz kanapek na stole znalazły się także zdrowe koreczki, grzybki itp. A co najważniejsze! Wszyscy ze smakiem zajadali się warzywami, które na co dzień nie cieszą się zbyt wielką popularnością wśród dzieci. Na pewno to jeszcze powtórzymy.

P- LE