Wyjątkowi goście z wizytą w naszym przedszkolu. undefined
Dzień Pizzy

Wyjątkowi goście z wizytą w naszym przedszkolu.

W dniu 13.11.2018 r. do naszego przedszkola, ku wielkiej radości dzieci przyszli wyjątkowi goście. Byli to przedstawiciele Szkolnej Grupy Przysposobienia Obronnego, której opiekunem jest pan Jacek Szymański. Pan Jacek podczas prelekcji przybliżył nam na czym polega praca komandosa, jak wygląda jego mundur , jakiej broni używa oraz w jaki sposób się maskuje by być niewidocznym dla wroga. Zobaczyliśmy również jak wygląda akcja ratunkowa osoby poszkodowanej, w której udział wzięły nasze przedszkolaki. Wizyta gości wywarła na dzieciach ogromne wrażenie.
Pani Dyrektor Ewa Wypych serdecznie podziękowała panu Jackowi oraz przedstawicielom SGPO za przyjęcie zaproszenia do naszego przedszkola oraz za poświęcony naszym dzieciom czas.
18.11.2018
Magdalena Spurek