WYJAZD DO KINA KOLORY W GORLICACH NA BAJKĘ "MANU. BĄDŹ SOBĄ".  undefined

WYJAZD DO KINA KOLORY W GORLICACH NA BAJKĘ "MANU. BĄDŹ SOBĄ".

W dniach 11 i 12 kwietnia przedszkolaki pod opieką swoich wychowawców wybrały się do Kina Kolory w Gorlicach by obejrzeć bajkę "Manu. Bądź sobą". Historia sympatycznego ptaszka , który przez całe dzieciństwo myślał, że jest mewą wzbudziła uwagę i zainteresowanie wśród dzieci. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado Manu opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków oraz pewnego bardzo sympatycznego indyka. Razem będą musieli stawić czoła gangowi gryzoni i uratować mewy, którym zagraża wielkie niebezpieczeństwo. Piękna i zabawna opowieść o tym, że warto być sobą , różnice nie mają znaczenia , a wiara we własne siły może czynić cuda dostarczyła dzieciom dużą dawkę zabawy i pozytywnych emocji. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia.

Edyta Klimek
Edyta Klimek