WYJAZD DO TEATRU MASKA  W RZESZOWIE undefined

WYJAZD DO TEATRU MASKA W RZESZOWIE

9 kwietnia nasze przedszkolaki wyruszyły na wycieczkę do Teatru Maska w Rzeszowie na spektakl pt. "Dzień dobry, Świnko", który jest adaptacją jednej z książek Janoscha, uwielbianych zarówno przez dzieci jak i dorosłych.
Już sam przejazd autokarem wzbudził wśród naszych maluchów ogromne emocje. Po krótkiej podróży, mali widzowie zasiedli na widowni teatru w pierwszych rzędach. Podczas oglądania przedstawienia przedszkolaki wykazały się dużą kulturą osobistą. żywo reagowały na to, co się działo na scenie, a na zakończenie nagrodziły aktorów gromkimi brawami.
Spotkanie z teatrem przyniosło naszym małym widzom wiele radości, dlatego też mamy nadzieje, że dzięki takim wyjazdom uda nam się zaszczepić wśród dzieci zamiłowanie do sztuki i tym samym zachęcić rodziców do oryginalnej i pożytecznej formy spędzania wolnego czasu ze swoimi pociechami.

12.04.2014
Ewelina Siedlecka