Wyjazd do teatru na spektakl "Pocahontas" undefined

Wyjazd do teatru na spektakl "Pocahontas"

Dnia 15 października przedszkolaki wybrały się do Rzeszowa na spektakl "Pocahontas", który przygotował Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.
Wszyscy znamy historię o Pocahontas, ale nie wszyscy wiemy, że istniała ona naprawdę.
Bajkowa adaptacja historii o słynnej indiańskiej księżniczce rozbawiła wszystkie dzieci. Atutem przedstawienia była bogata aranżacja środków scenicznych: ciekawe kostiumy i rekwizyty, charakteryzacja, rozbudowana dekoracja oraz znakomicie dobrane zabawne dialogi. Magia, wszystkie efekty sceniczne sprawiły, że poczuliśmy się, jak w bajce…
Przedstawienie dało możliwość obcowania ze światem teatru, dostarczyło wszystkim widzom (zarówno tym małym, jak i dużym) wielu cennych doświadczeń teatralnych, uśmiechu oraz dobrej zabawy.
Ten pogodny, pełen dynamiki i ciepła teatrzyk pokazał wszystkim widzom, że dobroć, uczciwość i odwaga pomaga zwyciężać zło, osiągnąć szczęście, miłość i pokój.
Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem przeżywały przygody głównych bohaterów, z wielkim entuzjazmem reagowały na to co dzieje się na scenie klaszcząc, włączając się w dialogi czy próbując śpiewać wraz z aktorami

Paulina Gniewek