Wyjazd na pizzę, Podróżnicy, 29.03.2017 undefined

Wyjazd na pizzę, Podróżnicy, 29.03.2017

W środę (29 III 2017) grupa Podróżników pojechała na warsztaty kulinarne do Restauracji Gusto Dominium do Galerii Krakowskiej. Dzieci zostały przywitane przez uśmiechniętego pana kucharza, z którym wspólnie ustaliły z czego powinno składać się ciasto na pizzę. Następnie przedszkolaki mogły obserwować jak wyrabia się ciasto. Dzieci z zainteresowaniem patrzyły na wszystko co robi kucharz, a zwłaszcza na podrzucanie ciasta a’la włoski mistrz kuchni. Podpowiadały też jakich składników nie powinno zabraknąć w idealnej pizzy. Po skończonej pracy pizza znalazła się w piecu, a Podróżnicy mieli chwilę czasu, żeby zająć miejsca przy stolikach. W końcu nadszedł najbardziej wyczekiwany moment wyjazdu. Każde z dzieci dostało szklankę lemoniady i kawałek pizzy. Było pysznie!

Dziękujemy mamom Mai, Łukasza i Kuby za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wyjazdu! :)
29.03.2017
Katarzyna Gut