Wyjazd z okazji Dnia Dziecka - 3.06.2016 undefined

Wyjazd z okazji Dnia Dziecka - 3.06.2016

Od dawna planowaliśmy ten wyjazd.Nie mogliśmy wyjechać w środę ( w Dzień Dziecka), więc wyjechaliśmy dzisiaj. Była bardzo odpowiednia pogoda -prawie letnia, słoneczna. Wyjechaliśmy więc ze szkoły na cały dzień. Pierwszy przystanek- sala zabaw Kinder Planeta w Suwałkach. A tam wszystko o czym marzą dzieci-basen z piłeczkami, koniki, zjeżdżalnie, huśtawki, domki i wiele innych atrakcji. Spędziliśmy tam godzinę na dzikich harcach i swawolach. Drugi przystanek- plac zabaw na świeżym powietrzu przy Suwalskim Ośrodku Kultury. Plac jest nowy, kolorowy bezpieczny. Kolejna godzina minęła bardzo szybko. W przerwie między zabawami zjedliśmy lody. Potem był trzeci przystanek- park Marii Konopnickiej. A tam jeszcze ciekawsze atrakcje: fontanna i karuzela! Wrażeń co niemiara. A potem to już przyjechał nasz autobus i trzeba było wracać do szkoły. Ale i tak to był piękny dzień. Bardzo dziękujemy naszym Paniom, że zorganizowały taki wyjazd.
09.06.2016
Jolanta Czyżyk