Wyjście do teatru gr. IIIA undefined

Wyjście do teatru gr. IIIA

Dnia 25.11.2013 dzieci z grupy IIIA brały udział w wyjściu do teatru Impart na przedstawienie pt. "Złota Kaczka". Wyjście zostało zorganizowane przez nauczycielkę Irenę Młyńczak. Spektakl był opowieścią o biednym szewczyku Lutku, który - ogarnięty chęcią wzbogacenia się - omal nie zaprzedaje duszy złej królewnie, zaklętej w tytułową Złotą Kaczkę. By jego marzenie się spełniło, musi przejść przez ciężką próbę. W trakcie tej przygody, pełnej ciekawych zwrotów akcji i wędrówek przez zaczarowane labirynty, Lutek przekonuje się, że w życiu ważne są nie dobra materialne, ale otwarte serce i wartości takie, jak dobro, pracowitość, chęć niesienia pomocy i pełne szacunku bycie z innymi. Spektakl zainteresował dzieci, gdyż z ciekawością go oglądały. Przedszkolaki również chętnie brały udział w pogadance na temat przedstawienia dzieląc się swoimi wrażeniami.
26.11.2013
Irena Młyńczak