WYJŚCIE GRUPY ŚREDNIAKÓW NA ZAJĘCIA DO BIBLIOTEKI  W KLUBIE "ŚRUBKA"-16 marca 2018 r. undefined

WYJŚCIE GRUPY ŚREDNIAKÓW NA ZAJĘCIA DO BIBLIOTEKI W KLUBIE "ŚRUBKA"-16 marca 2018 r.

Grupa średniaków "Wiewiórki" wraz z wychowawcą oraz z misiem Tuptusiem wybrała się do Biblioteki w Klubie "Śrubka". Tematem spotkania była zbliżająca się wiosna. Na początku Pani Marysia porozmawiała z dziećmi o tym, w jaki sposób przyroda budzi się do życia. Następnie przeczytała im książkę E. Wójcik pt. "Samochodzik Franek. Ogrodnik". W dalszej części spotkania, średniaki zabawiły się w zabawę "kolory" oraz w zabawę z gazetami, w czasie której musieli reagować na polecenia: pada deszcz, kałuża, śnieżki. Następnie dzieci próbowały swoich sił w przeciąganiu się skakanką przez kałużę. Ostatnia zabawa polegała na złapaniu przez bociana jak najwięcej żabek. Na zakończenie zajęć, dzieci wraz z Panią Bibliotekarką zasiały rzeżuchę. W podziękowaniu za miło spędzony czas w bibliotece, cała grupa średniaków zaśpiewała Pani Marysi piosenkę "Wiosenka".
19.03.2018
Małgorzata Gołek