Relacje

Subskrybuj
Wyniki IV Gminnego konkursu recytatorskiego

Wyniki IV Gminnego konkursu recytatorskiego "Zwierzęta w wierszach poetów polskich"

Nagrody otrzymują wszyscy uczestnicy konkursu.

Podsumowanie konkursu odbędzie się 5 kwietnia 2019
o godz. 9.30 w remizie OSP Siersza /obok budynku przedszkola/.

O prezentację wiersza w czasie uroczystości prosimy laureatów, którzy zajęli I lub II miejsce.

LISTA LAUREATÓW I UCZESTNIKÓW GMINNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „ZWIERZĘTA W WIERSZACH POETÓW POLSKICH”

3 latki
Zajęte miejsce Imię i nazwisko dziecka
Placówka Tytuł wiersza
I miejsce Jagoda Jakóbik Przedszkole w SP nr 3 „Kotek”
II miejsce Weronika Słowik „Chmurkowe Opowieści ” „Spóźniony słowik”
III miejsce Lena Zmarzły PS nr 3 „Wiosenne ptaki”
Wyróżnienie Milena Brzózka ZSP w Młoszowej „Kotek”
Wyróżnienie Paweł Matan Przedszkole w Psarach „Koziołeczek”
Wyróżnienie Wojciech Śmiegiel PS nr 4 „Kto mruczy?”
4 latki
Zajęte miejsce
Imię i nazwisko dziecka Placówka Tytuł wiersza
I miejsce Kaja Urbańczyk Przedszkolne w SP nr 3 „Kurczak Walery”
II miejsce Piotr Zając Przedszkole w Płokach „W trawie”
III miejsce Izabela Dusza ZSP w Młoszowej „Żaba”
III miejsce Mikołaj Ziarnik PS nr 3 „Dwie kozy”
wyróżnienie Julia Celadyn PS nr 2 „Jak rozmawiać trzeba z psem”
wyróżnienie Alicja Kubica „Chmurkowe Opowieści ” „Zebra”
5 latki
Zajęte miejsce Imię i nazwisko dziecka Placówka Tytuł wiersza
I miejsce Nadzieja Boroń PS nr 1 „Pchła szachrajka”
II miejsce Olga Tomasik PS nr 2 „Dżońcio”
III miejsce Kalina Nieroda PS nr 3 „Przyjście wiosny”
III miejsce Emilia Pietraszek PS w Bolęcinie „Pszczółki”
wyróżnienie Antoni Dominik ZSP w Młoszowej „Śniadanko baranka”
wyróżnienie Lukrecja Kozub „Akademia Miki” „Na wyspach Bergamutach”
6 latki
Zajęte miejsce
Imię i nazwisko dziecka Placówka Tytuł wiersza
I miejsce Nadia Wołoszczakiewicz PS nr 6 „Wilk u dentysty”
I miejsce Ewa Górnikowska Oddział Przedszkolny w SP w Lgocie „Światowa krowa”
II miejsce Bartosz Zając Przedszkole w Psarach „Kwoka”
II miejsce Ksawery Surowiec „Chmurkowe opowieści ” „Słoń Trąbalski”
III miejsce Kalina Bębenek Przedszkole w Płokach „Żaba”
III miejsce Nikola Jelonek PS w Myślachowicach „Żyrafa”
III miejsce Julia Kulińska PS nr 3 „Ptasie polotki”
wyróżnienie Blanka Wójcik PS nr 2 „Był sobie niedźwiedź”
wyróżnienie Weronika Płazieńska PS nr 2 „Gdyby tygrysy jadły irysy”
wyróżnienie Filip Kaim Przedszkole przy SP
w Dulowej „Wróbelek Maurycy”

Pozostali uczestnicy konkursu
PS NR 2
1. Blanka Wójcik /6- latek
PS NR 1
1. Zofia Korpała / 3latek
2. Milena Żbik /4-latek
3. Emilia Szot /5-latek
4. Dawid Kokoszka /6-latek
PS LGOTA
1. Jakub Malczyk /4- latek
PS CZYŻÓWKA
1. Oliwia Brzózka / 4- latek
2. Karol Dąbek / 6-latek
PS NR 4
1. Maria Sroka /4 -latek
2. Wiktor Smalec/5-latek
3. Zuzanna Tomasiak -6 -latek
PS Nr 6
1. Franciszek Dym /4-latek
2. Maja Rejdych /5-latek
3. Zofia Jakubowicz /6-latek
PRZEDSZKOLE z SP NR 3 W TRZEBINI
1. Kinga Krawczyk / 6- latek
2. Gabriela Wrońska /6- latek
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W PŁOKACH
1. Radosław Galos /3-latek
2. Dawid Bębenek / 5-latek
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W BOLĘCINIE
1. Alicja Tomczyk /6 –latek
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W MYŚLACHOWICACH
1. Iga Malczyk / 3-latek
2. Nikola Lasoń /5-latek
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY MŁOSZOWA
1. Zofia Kuchta /6-latek
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE „CHMURKOWE OPOWIEŚCI”
1. Inga Rożniewska / 5 –latek
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE „BŁĘKITNA LAGUNA 2”
1. Anna Dulowska / 3-latek
„AKADEMIA MIKI”
1. Natalia Jania /4-latek
2. Jakub Borkowski / 6-latek

Pliki do pobrania
wpis edytowano 2019-04-01, 11:57
Komentarze
Avatar
Aby dodawać komentarze musisz się zalogować lub zarejestrować
pozostało:
Brak komentarzy.