WYNIKI KONKURSU "GDZIE MUZYCZNE SERCE BIJE?....." undefined

WYNIKI KONKURSU "GDZIE MUZYCZNE SERCE BIJE?....."

4 grudnia 2020 roku w Sali Konferencyjno – kinowej w Zakliczyńskim Centrum Kultury odbyło się rozstrzygniecie Gminnego Konkursu "GDZIE MUZYCZNE SERCE BIJE? W LUSŁAWICACH!"

Krzysztof Eugeniusz Penderecki – polski kompozytor, dyrygent i pedagog muzyczny Ten polski, wybitny Artysta ma miejsce na stałej wystawie "Bohaterzy z sąsiedztwa" w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Zakliczynie.
23 listopada Krzysztof Penderecki obchodziłby 87 urodziny – z tej okazji Przedszkole zorganizowano gminny konkurs plastyczno – fotograficzny: "Gdzie muzyczne serce bije? W Lusławicach!"
Krzysztof Penderecki mawiał – "Mieszkać mogę wszędzie. Żyć – tylko w Lusławicach."

Koordynatorami konkursu były nauczycielki: mgr Katarzyna Pałucka, mgr Renata Niemiec.

Łącznie do konkursu przystąpiło 5 Placówek z terenu Gminy Zakliczyn.

Po obejrzeniu galerii prac Jury konkursowe w składzie:
Główny specjalista – Kurator ekspozycji w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach – Jadwiga Kania - Przewodnicząca Jury
Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 1 w Zakliczynie – mgr Katarzyna Gaździk – członek Jury
Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Zakliczynie – mgr Romana Nosek - członek Jury
Dyrektor Zakliczyńskiego Centrum Kultury – mgr Kazimierz Dudzik - członek Jury

Jury przyznało następujące miejsca:
I MIEJSCE – MAGDALENA ABRAM PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1 W ZAKLICZYNIE

II MIEJSCE – TYMOTEUSZ SOSKA – ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JACKA MALCZEWSKIEGO W FAŚCISZOWEJ

III MIEJSCE – SEWERYN KARWALA - ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JACKA MALCZEWSKIEGO W FAŚCISZOWEJ

WYRÓŻNIENIE – MARTYNA ŁAZARZ - ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JACKA MALCZEWSKIEGO W FAŚCISZOWEJ

WYRÓŻNIENIE – ALEKSANDER SOSKA - ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JACKA MALCZEWSKIEGO W FAŚCISZOWEJ

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU!!!

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody, a wszyscy uczestnicy i poszczególne placówki dyplomy za udział w konkursie.

NAGRODY KSIĄŻKOWE UFUNDOWAŁ PAN ADAM PYREK – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Wszystkie prace konkursowe zostaną zawieszone na wystawie w Bibliotece Publicznej w Zakliczynie później na stałe w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Zakliczynie.

EDYTA OLSZEWSKA-KWIEK