WYNIKI RODZINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO undefined

WYNIKI RODZINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

"Wesoły bałwanek"

W dniu 20.02.2014r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu przeznaczonego dla dzieci uczęszczających do przedszkola w Rolach. Do jego celów należały: rozwój umiejętności plastycznych, kształtowanie sprawności manualnych, rozwijanie wrażliwości estetycznych i indywidualnych zdolności twórczych przedszkolaków. Każde chętne dziecko wraz z rodzicami mogło przygotować dowolną techniką pracę przedstawiającą postać bałwanka. Zainteresowanie konkursem było ogromne. Do przedszkola wpłynęło 18 przepięknych prac. Komisja konkursowa miała duży problem z wyłonieniem laureatów. Po długich naradach przyznano I miejsce- Amelce Celińskiej, II -Kindze i Kacperkowi Radomyskim, a III- Justynce Celińskiej. Wyróżnieni zostali: Zuzia Sulej, Maja Płodowska, Wiktoria Wilczyńska, Szymon Nurzyński, Dawid Kąkolewski, Monika Celińska, Michał Stefaniak, Jakub Dziewulski, Igor Kaciłowicz, Gabrysia i Kuba Borkowscy, Kacper Niedziółka. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, które uroczyście wręczył dzieciom pan dyrektor.
Bardzo dziękuję wszystkim przedszkolakom i rodzicom za udział w konkursie.

red. Nurzyńska J.
15.03.2014