WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE  PLASTYCZNYM "ANIOŁY, ANIOŁKI, ANIOŁECZKI". undefined

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM "ANIOŁY, ANIOŁKI, ANIOŁECZKI".

30 stycznia 2013 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego organizowanego przez Przedszkole nr 9 w Lublinie. Celem konkursu było podtrzymywanie i pielęgnowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz pobudzanie wyobraźni plastycznej dzieci.

Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac z lubelskich przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy "Motylki". Wyróżnienie i nagrodę otrzymali:Mateusz i Olga. Pozostałe dzieci biorące udział w konkursie, Julia i Oliwia otrzymały dyplomy.

Naszym uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
05.02.2013
Nauczycielki Przedszkola