X   WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD LEGEND MAZOWSZA undefined

X WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD LEGEND MAZOWSZA

W X Przeglądzie Legend Mazowsza po raz drugi udział wzięły przedszkolaki z grupy " Skrzatów" z Przedszkola Samorządowego w Goworowie.

Zaprezentowały się w legendzie "Jak Pan Niteczka został królem" pod kierunkiem wychowawców grupy Pani Wiesławy Wasilewskiej i Barbary Ostrowskiej. Dekoracja, stroje i cała aranżacja robiły wrażenie na przybyłych gościach. W ramach nagrody wszystkie przedszkolaki otrzymały książki, a Przedszkole dwa wyróżnienia za scenografię i przygotowanie dzieci pod względem interpretacji tekstu.

Jury wyróżniło troje dzieci spośród wszystkich uczestników przeglądu za rolę najlepszego aktora, wśród których znalazła się Zuzia N. z naszej placówki. W tej kategorii wyróżnienie i nagrodę od przedszkola otrzymała również Emilka K.

Nagrody główne dla uczestników Przeglądu Legend Mazowsza ufundowali Starosta Ostrołęcki i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

****************************************************************************************************

Dzieci wystąpiły także z przedstawieniem w Zespole Szkół Nr 1 na "BALU ANDRZEJKOWYM" dla niepełnosprawnych zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Goworowie.

Występ przedszkolaków bardzo spodobał się publiczności i został nagrodzony gromkimi brawami oraz słodkim upominkiem.
30.11.2012
Urszula Kordasz