XI WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD LEGEND MAZOWSZA undefined

XI WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD LEGEND MAZOWSZA

29 listopada 2013r. odbył się w Goworowie XI Wojewódzki Przegląd Legend Mazowsza organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji , w którym po raz trzeci udział wzięły przedszkolaki z naszego przedszkola. W tym roku dzieci z grupy "Skrzatów" pod kierunkiem pani Jolanty Romanowskiej i Wiesławy Wasilewskiej zaprezentowały się w legendzie "Jaś grajek i królowa Bona". Również i tym razem przedszkolaki nie tylko zaskoczyły, ale wręcz zachwyciły JURY oraz zgromadzoną publiczność.

Poza nagrodą główną w formie odtwarzacza DVD i wyróżnienia dla przedszkola za wspaniałe przygotowanie dzieci i scenografię , Mikołaj P. znalazł się w gronie trzech najlepszych aktorów.To szczególne wyróżnienie już po raz drugi trafiło do dziecka z naszego przedszkola.

Na tak wielki sukces przyczynili się także rodzice naszych przedszkolaków, którzy dzielnie pracowali nad utrwaleniem tekstów w domu.

Za pomoc składamy serdeczne podziękowania.

06.12.2013
Wiesława Wasilewska