XII Mini Olimpiada Przedszkolaków undefined

XII Mini Olimpiada Przedszkolaków

W hali widowiskowo-sportowej w Mysłowicach odbyła się "XII Mini Olimpiada Przedszkolaków". Głównymi organizatorami byli nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Sportowych im. Olimpijczyków Śląskich wraz z Klubem Olimpijczyka w Mysłowicach. W sportowej rywalizacji wzięły udział przedszkola z Mysłowic, Katowic i Tychów.
Nasze przedszkole również miało swoich reprezentantów z grup "Biedronki" i "Żabki" byli to: Emilia, Nina, Zuzia K., Anastazja, Zuzia S., Eliza, Igor, Karol, Antoni , Tobiasz, Dominik. Naszym sportowcom w przygotowaniach do olimpiady pomagały Panie Patrycja i Ania z grupy "Biedronek". Przed olimpiadą nasi sportowcy trenowali, by na turnieju wypaść jak najlepiej i zdobyć upragniony medal.
Uczestnicy imprezy do pokonania mieli dziewięć konkurencji tj. bieg z przekazywaniem pałeczki, bieg z pochodnią, wyścig formuły jeden, bieg z piłką, tor przeszkód, sadzenie ziemniaków, itd.
W tym roku nasze przedszkole zdobyło VI. Miejsce ☺
GRATULUJEMY NASZYM SPORTOWCOM!!
Dziękujemy również Rodzicom uczestników za wspaniały doping podczas zawodów!
30.03.2015
Przedszkole Integracyjne