XV FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ undefined

XV FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

1 czerwca 2014 roku nasze przedszkolaki z grupy "Pszczółeczki" wzięły udział w VX Festiwalu Piosenki Przedszkolnej organizowanym przez Przedszkole nr 3 im. Jasia i Małgosi w Sławnie.

Na Festiwalu wzięły udział dzieci z 9 przedszkoli z powiatu sławieńskiego. Nasze przedszkolaki w składzie: Milenka Lewczuk, Ksawier Domalewski, Zuzia Krótka, Martynka Śmilewicz, Tomek Cichoński, Hania Herba, Łukasz Lisiecki i Lenka Jędrzejewska zaśpiewały piosenkę "Weź mnie na ręce" z repertuaru Arki Noego. Dzieci zostały przygotowane przez wychowawczynię Aleksandrę Gancarz. "Pszczółeczki" godnie reprezentowały nasze przedszkole, a wszystkie dzieci jednogłośnie zajęły I miejsce!!!

Celem festiwalu była:
- prezentacja dorobku artystycznego dzieci w wieku przedszkolnym,
- popularyzacja śpiewania piosenek i kierunkowanie właściwego ich doboru,
- wymiana poglądów i doświadczeń w zakresie upowszechniania śpiewu wśród dzieci,
- promowanie dziecięcej twórczości artystycznej,
- możliwość publicznej prezentacji uzdolnionych muzycznie dzieci,
- aktywizacja kulturalna środowisk przedszkolnych.
Promocja nauczycieli wspierających i rozwijających uzdolnienia dzieci,
- integracja przedszkolaków z powiatu sławieńskiego.

Naszym kochanym przedszkolakom gratulujemy pierwszych i życzymy kolejnych sukcesów na scenie!

02.06.2014
Aleksandra Gancarz