XV GMINNY KONKURS RECYTATORSKI "ZNAMY WIERSZE POLSKICH POETÓW" undefined

XV GMINNY KONKURS RECYTATORSKI "ZNAMY WIERSZE POLSKICH POETÓW"

26.04.2018r. odbył się XV międzyprzedszkolny konkursu recytatorski . Tematyka tegorocznego konkursu ściśle nawiązywała do ogłoszonego przez MEN roku szkolnego 2018/2019 "Rokiem Niepodległej" . Na scenie swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowało łącznie 18 dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Tak liczną grupę uczestników tworzyły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Pasiekach - 3 dzieci, ze Szkoły Podstawowej w Kuninie – 3 dzieci, ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika Filii w Szczawinie – 6 dzieci. Nasze przedszkole reprezentowała grupa 6 uczestników. Dzieci recytowały wiersze polskich poetów, które wybrali wspólnie z rodzicami. Dzieci spisały się na medal, a YURY nie miało najmniejszej wątpliwości, że na nagrodę zasłużyły wszystkie dzieci. Zgodnie z tradycją naszego konkursu i decyzją YURY wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody. W tym roku było ich dużo. Nagrody książkowe, bańki mydlane, mini piłeczki i dyplomy ufundowało Przedszkole Samorządowe w Goworowie. Ponadto dzieci otrzymały naklejki od hurtowni "Centrum" w Ostrołęce. Ozdobne breloczki przekazała właścicielka sklepu "Hokus –Pokus" w Goworowie, czekoladowe batoniki przekazali państwo Nikodemscy, gumy MAMBY państwo Michalscy, a rodzinne vouchery do "CUKIETERII" państwo Romanowscy.
Dzień pełen wrażeń zakończyła wspólna zabawa wszystkich przedszkolaków połączona ze słodkim poczęstunkiem.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu, Rodzicom, nauczycielkom pani Hannie ze Szkoły Podstawowej w Pasiekach,pani Annie ze Szkoły Podstawowej w Kuninie, pani Katarzynie i Natalii ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie Filia w Szczawinie oraz pani Uli z Przedszkola Samorządowego w Goworowie.

Organizator konkursu : dyr. Wiesława Wasilewska
Wiesława Wasilewska