XXII PRZEGLĄD DOROBKU ARTYSTYCZNEGO undefined

XXII PRZEGLĄD DOROBKU ARTYSTYCZNEGO

W dniu 7.04.17 r. w "Domu Harcerza" im. Prof. A.Kamińskiego przy ulicy Lotniczej w Krakowie odbyły się przesłuchania XXII Przeglądu Dorobku Artystycznego Przedszkoli.
Przegląd Dorobku Artystycznego Przedszkoli to cykliczna impreza, której celem jest prezentacja działalności i twórczości krakowskich przedszkoli.
Przesłuchano 73 uczestników z 26 przedszkoli. Z naszego przedszkola również stawili się dzielnie przedstawiciele.

W kategorii "soliści i duety" wystąpiły Gabrysia Kaczmarczyk i Ania Guzik, które zaśpiewały piosenkę "Brylantowy Deszcz", natomiast w kategorii "zespoły taneczne" – Maja Dębowska, Ania Guzik, Karolinka Czerwonka i Tosia Sroka z grupy IIID. Dziewczyny zaprezentowały układ choreograficzny do "deszczowego" piosenki, gdyż iście nie wiosenna aura aż skłaniała do wyboru takiego właśnie repertuaru.

Dziewczyny śpiewały i tańczyły pięknie i chociaż nie zdobyliśmy
I miejsca, to sama możliwość reprezentowania naszego przedszkola na tak wyjątkowym wydarzeniu, jakim niewątpliwie jest Przegląd Dorobku Artystycznego Przedszkoli, była wielkim zaszczytem i niezapomnianym przeżyciem.
Gratulujemy!
Wiola Jadach