XXV Ogólnopolskie Literackie Spotkania Pokoleń undefined

XXV Ogólnopolskie Literackie Spotkania Pokoleń

Tradycją naszego przedszkola stały się coroczne spotkania z literatami w ramach Ogólnopolskich Literackich Spotkań Pokoleń. W tym roku było to już XXV spotkanie. W piątek 13go września literaci odwiedzili nasze przedszkole. Przewodnim autorem, którego recytowali był Julian Tuwim. Dzieci świetnie się bawiły, bo recytowane wiersze dobrze znały i pomagały poetkom w recytacji i wspólnej zabawie. Następnie poznały fotografa i tajniki fotografowania. Same też mogły sfotografować swoich kolegów. Po wspólnej zabawie posiliły się pysznymi toruńskimi piernikami. Nasi goście są wielkimi propagatorami kampanii ,,Cała Polska czyta dzieciom". My też się z nimi zgadzamy, bo czytanie jest jak witamina i szczepionka. Jeśli chcemy, by nasze dzieci wyrosły na mądrych, dobrych i szczęśliwych ludzi, czytajmy im codzienne!
15.09.2013
Elżbieta Olejnik