"Z Mamą i Tatą jest wesoło" - uroczystość w "Krasnoludkach" undefined

"Z Mamą i Tatą jest wesoło" - uroczystość w "Krasnoludkach"

"Kochani Rodzice!
Dziękujemy Wam za trud wychowania,
za miłość i uśmiech,
za pogodne dni pełne radości i szczęścia,
za Waszą pomoc i wsparcie
w każdej chwili naszego życia."

Takimi słowami rozpoczęły "Krasnoludki" uroczystość z okazji "Dnia Mamy i Taty", która odbyła się 22.05.2019r.
Na spotkanie starszaki przygotowały piosenki, wiersze oraz taniec ze skakankami.

Kulminacyjnym punktem uroczystości był "krasnoludkowy chór", który wykonał piosenkę "Na całym świecie mama", oj niejedna łza zakręciła się w oczach naszych Gości.
Przedszkolaki odśpiewały jeszcze tradycyjne "STO LAT" i wręczyły Rodzicom własnoręcznie wykonane laurki.

Po części artystycznej dzieci wraz z Rodzicami brały udział w licznych konkurencjach: skoki na skakance, kręcenie hula- hop, ubieranie lalek, rzut do celu, taniec na gazecie oraz konkurencjach zespołowych - skoki z butelką, czy przynieś śniadanie.

Rodzice aktywnie przyłączyli się do zabawy i wszystkie zadania wykonywali z wielkim zaangażowaniem - SUPER!
Były głośne oklaski, a w nagrodę otrzymali od swoich pociech medale z napisem "SUPER MAMA", "SUPER TATA".

Miło było popatrzeć na szczęśliwych i dumnych Rodziców i zadowolone miny "Krasnoludków", bo
nieczęsto się zdarza gościć całą Rodzinkę w przedszkolu :-)

Na zakończenie miłego spotkania uczestniczyliśmy w Zumbie - prowadzonej przez mamę Oliwci.
Przy dźwiękach znanych utworów wszyscy z wielkim poświęceniem naśladowali płynne ruchy Pani Olgi oraz wykonywali układy choreograficzne.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za wspólnie mile spędzony czas i świetną zabawę, a Mamusi Oliwci za zumbę :-)

E. Sobolewska, A. Czyż, J. Topolska
Elżbieta Sobolewska