Z wizytą na Posterunku Policji undefined

Z wizytą na Posterunku Policji

25 IX 2015 r - w piątek grupa Krasnoludków odwiedziła Posterunek Policji w Czchowie. Już od początku tygodnia przygotowywaliśmy się na to spotkanie omawiając temat bezpieczeństwa na drodze. Dzieci poznawały zasady ruchu - szczególnie te które obowiązują pieszych a także znaki drogowe jako niezbędne wskazówki dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Poznając numery alarmowe przedszkolaki szczególnie zainteresowały się pracą Policji. Wspólnie zatem postanowiliśmy się dowiedzieć na ten temat czegoś więcej. Umówionej wizycie stanęła na przeszkodzie niesprzyjająca aura, która przyniosła deszcz uniemożliwiający pieszą wycieczkę. Z opresji wybawiła nas pani dyrektor szkoły podstawowej użyczając szkolnego autobusu, który bezpiecznie dowiózł nas na miejsce. Dzieci były bardzo ciekawe wszystkiego co mówił i pokazywał im pan Dzielnicowy. Dowiedziały się wiele o jego pracy i wielu rzeczy mogły dotknąć - zobaczcie sami.....
Na koniec wizyty Krasnoludki wręczyły Policjantom skromny upominek - krasnoludka.
27.09.2015
Aleksandra Ryba