Z WIZYTĄ U STOMATOLOGA undefined

Z WIZYTĄ U STOMATOLOGA

Pierwsze dni wiosny to czas gruntownych porządków. Porządki robimy w naszych domach, ogródkach, a MOTYLKI postanowiły zrobić porządki również w swoich ząbkach. Z tej okazji 27.03.2014 roku cała dzielna grupa wybrała się do gabinetu stomatologicznego pani Sylwii Jakowczuk. Przedszkolaki wysłuchały grzecznie tego, co mówiła Pani dentystka, obejrzały dokładnie wyposażenie gabinetu stomatologicznego oraz wypróbowały jak się siedzi i leży na specjalistycznym fotelu. Widać było, że dla wielu dzieci nie był to pierwszy raz, że chodzą oni do stomatologa i systematycznie dbają o swoje jeszcze mleczne ząbki. Na koniec spotkania Pani Sylwia przygotowała dla przedszkolaków drobne pamiątki czyli naklejki, a my zostawiliśmy na pamiątkę obrazek przedstawiający dentystę.
BARDZO DZIĘKUJEMY ZA MOŻLIWOŚĆ PRZYJRZENIA SIĘ I OSWOJENIA Z PRACĄ STOMATOLOGA.
16.04.2014
Agnieszka Mądrawska