Z wizytą w bibliotece undefined

Z wizytą w bibliotece

Przedszkolaki odwiedziły dzisiaj Bibliotekę Publiczną w Izdebniku. Tam czekała już na nas pani bibliotekarka. Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Zobaczyły także, jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczenia książek. W trakcie pobytu w bibliotece, dzieci słuchały baje oraz odpowiadały na pytania. Pani bibliotekarka pokazała także dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami. Dzieciakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dla wielu przedszkolaków była to pierwsza wizyta "w domu książek", ale na pewno nie ostatnia.
Monika Turek