Z wizytą w Gminnej Bibliotece Publicznej w Goworowie.

W dniu 18.05.2017 r. pod opieką wychowawców przedszkolaki udały się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Goworowie. Celem spotkania było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych u dzieci oraz kształtowanie poczucia szacunku dla książek.
Podczas spotkania Panie bibliotekarki opowiedziały nam o swojej pracy oraz zapoznały z zasadami korzystania z biblioteki. Dzieci dowiedziały się również na czym polega wypożyczanie książek i jak należy o nie dbać. Panie zachęciły dzieci do przychodzenia wraz z rodzicami i wypożyczania książek.
Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem oglądały książki prezentowane w dziale dla najmłodszych. Nie mogły uwierzyć, że w jednym miejscu może być ich aż tyle.
Spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze za co serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że uda się przedszkolakom namówić swoich rodziców do odwiedzenia biblioteki i wypożyczenia książek.

Opracowała: Natalia Zięba
wpis edytowano 2017-05-23, 11:07