Z WIZYTĄ W PYRZYCKIEJ SZKOLE MUZYCZNEJ undefined

Z WIZYTĄ W PYRZYCKIEJ SZKOLE MUZYCZNEJ

Zdobywając wiedzę o twórczości Fryderyka Chopina pięciolatki z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Szkoły Muzycznej. Pani dyrektor Ewa Loba-Diakite zaprosiła nas do sali kameralnej i zagrała utwór naszego wybitnego pianisty.

Po występie opiekę nad naszą grupą przejęła pani Joanna Kraszewska, nauczyciel gry na wiolonczeli, która zabrała nas w niezwykłą podróż:)
Pani Joanna pokazała nam sale lekcyjne, zaprezentowała niemal wszystkie instrumenty dostępne w szkole. Przedszkolaki zagrały na instrumentach perkusyjnych, dowiedziały się czym jest pauza generalna i zaśpiewały dla Pani Dyrektor.

To było wspaniałe spotkanie, za które serdecznie dziękujemy pracownikom Pyrzyckiej Szkoły Muzycznej.
13.03.2013
Monika Borecka