Z wizytą w szkole undefined

Z wizytą w szkole

Dzisiaj nasze sześciolatki spotkała miła niespodzianka- na zaproszenie Pani Dyrektor Małgorzaty Wileczek zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej w Pakoszówce. Celem naszej wizyty było bliższe poznanie szkoły, do której dzieci będą uczęszczać od września. Nasi podopieczni zostali bardzo miło przyjęci.Z zainteresowaniem zwiedzali wszystkie klasy, bibliotekę szkolną, salę komputerową, spotkali również swoich starszych kolegów i koleżanki. Na zakończenie wycieczki otrzymały od pani Dyrektor słodki poczęstunek.W miłej atmosferze czas szybko minął i trzeba było wracać do przedszkola. Jednak już niedługo nasze sześciolatki będą uczniami klasy pierwszej. Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie, przekonały się na własne oczy, że w szkole jest bezpiecznie, miło i niezwykle ciekawie, bez trwogi i lęku przekroczą szkolne mury i pozyskają w niej nowych, wspaniałych kolegów.
20.06.2018
Ewa Brzozowska