Z życzeniami dla członków KERiI w Sierszy undefined

Z życzeniami dla członków KERiI w Sierszy

Cóż to za szczęście, mówię wam
Mieć taka babcię, jak ja mam.
babcia nie bije, babcia nie krzyczy,
babcia tłumaczy i na mnie liczy.
a mój dziadek mówię wam
to poważny starszy pan,
ale gdy nie widzi babcia
rock end rolla tańczy w kapciach...

Takie i inne równie sympatyczne słowa skierowały dzieci z naszego przedszkola do członków Koła Emerytów z Sierszy.
Występem artystycznym w willi NOT w Sierszy złożonym z piosenek, wierszy i tańca gwiazdek, przedszkolaki uhonorowały Święto Babć i Dziadków.

Wszystkim zebranym na spotkaniu w imieniu pracowników Przedszkola Nr 3 na wstępie spotkania złożyła życzenie pani Dyrektor, a na zakończenie do życzeń przyłączyły się przedszkolaki, wręczając każdemu jego uczestnikowi kolorową laurkę.

Pani Wanda Ponisz, przewodnicząca KERiI podziękowała wychowawczyniom oraz przedszkolakom i ich rodzicom zza uświetnienie uroczystości występami artystycznymi.

To sympatyczne spotkanie, integrujące pokolenie najstarszych i najmłodszych mieszkańców Sierszy, na trwale wpisało się już w kalendarz ważnych wydarzeń w przedszkola.
Wieslawa Dudek