Zabawa andrzejkowa (28.11.2013r.) undefined

Zabawa andrzejkowa (28.11.2013r.)

W czwartek w odpowiedzi na otrzymane zaproszenie nasza szkoła udała na integracyjną zabawę andrzejkową klas 0-3 do Szkoły Podstawowej im. Ks. St. Chmielewskiego w Monkiniach. Na ten dzień czekaliśmy z niecierpliwością.

Do naszych kolegów i koleżanek wyruszyliśmy z samego rana w eleganckich strojach i z uśmiechami na buziach. Na początku imprezy zostaliśmy przywitani przez panią dyrektor mgr Małgorzatę Kaczan, która życzyła wszystkim zebranym uczniom wspaniałej zabawy. I tak też było! Nie zabrakło tańców, konkursów i wróżb. Na głodnych czekał słodki i pyszny poczęstunek :)

Naszym koleżankom, kolegom, paniom i rodzicom dzieci ze Szkoły Podstawowej w Monkiniach serdecznie dziękujemy za przednią zabawę :)

Do zobaczenia na kolejnej imprezie!

29.11.2013
Katarzyna Raczkiel