"ZABAWA W TEATR" -konkurs szkolnych zespołów teatralnych undefined

"ZABAWA W TEATR" -konkurs szkolnych zespołów teatralnych

12 kwietnia 2014r. dzieci z grupy V wystąpiły w konkursie szkolnych zespołów teatralnych pt.: "ZABAWA W TEATR". Przedszkolaki przygotowały przedstawienie pt. "Witaj Wiosno". Podczas występu dzieci odgrywały role zwierząt szukających Wiosny, zobaczyć można było także Panią Wiosnę, wiosenne Słoneczko, Deszczyk oraz Wiaterek. Wszystko urozmaicone było licznymi piosenkami oraz zabawami ruchowymi. Dzieci spisały się rewelacyjnie a ich występ został nagrodzony gromkimi brawami publiczności. Jako grupa "Zwierzaczków" dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom za udział w konkursie a także indywidualne nagrody oraz słodycze.
Konkurs organizowany był przez Fundację "Promyk" przy Zespole Szkół nr 1 a dofinansowany był ze środków Gminy Biały Bór w ramach realizacji zadań publicznych w 2014r z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji.
Jako wychowawca chciałabym serdecznie podziękować wszystkim rodzicom,za pomoc w przygotowaniu kostiumów dla dzieci oraz za dowóz dzieci na czas przedstawienia.
12.04.2014
Anna Tuziak