"Zagadki Pani Zimy" zajęcia otwarte w grupie ŻABKI

10 stycznia gościliśmy w naszej grupie rodziców, którzy mogli zobaczyć jak pracują na zajęciach ich dzieci, ile już się nauczyły i jak chętnie uczestniczą w proponowanych zabawach. Podczas zajęcia dzieci wykorzystywały nabyte umiejętności z zakresu elementarnej nauki czytania oraz matematyki, towarzyszyły temu zabawy ruchowe przy muzyce. Rodzice mogli przekonać się o poziomie przygotowania dzieci do podjęcia nauki w klasie pierwszej. Na koniec rodzice współpracowali z dziećmi w wykonania pracy plastycznej pt. "Królestwo Pani Zimy".
Podczas zajęcia dzieci bawiły się doskonale, a możliwość pochwalenia się swoimi umiejętnościami przyniosła im wiele satysfakcji. Rodzicom wiele radości sprawiła wspólna działalność plastyczna z dziećmi.