ZAGRALI DLA OLIWIERA undefined

ZAGRALI DLA OLIWIERA

W dniach 16-17 lutego w malechowskiej sali Gimnazjum rozegrano Turniej Piłkarski dzieci z rocznika 2005 i młodszych pt. "Gramy dla Oliwiera".

Dochód z turnieju przeznaczony został w całości na pomoc w leczeniu piętnastomiesięcznego Oliwiera Jarosika, syna Moniki i Mariusza Jarosików z Manowa, od lat związanych ze środowiskiem piłkarskim i sędziowskim. Oliwier Jarosik urodził się jako wcześniak i ważył zaledwie 870 gramów. Mały Oliwier okazał się jednak niezwykle dzielny i dzięki lekarzom oraz wsparciu i ogromnemu poświęceniu rodziców przeżył. Teraz, jak mówią rodzice Oliwiera, toczy się walka o jakość jego życia. Chłopiec wymaga stałej opieki i długotrwałej kosztownej terapii.

Turniej zorganizował nauczyciel wychowania fizycznego malechowskiego Gimnazjum oraz trener piłki nożnej, pan Mariusz Małysz.

W turnieju zagrali:
Arkadia Malechowo,
UKS Grabowa Lejkowo,
Gwardia Koszalin,
Akademia Piłkarska Kołobrzeg,
UKS Sława Jedynka Sławno.

Nasza drużyna, Arkadia Malechowo, 16 lutego zajęła II miejsce, 17 lutego - IV miejsce.

W Turnieju udział brało trzech chłopców z grupy dzieci 5,6 - letnich: Mateusz Małysz, Michał Kowalczuk oraz Filip Drozd.

Serdecznie gratulujemy naszym małym sportowcom!

18.02.2013
Punkt Przedszkolny w Laskach