ZAJĄCZEK W PRZEDSZKOLU  undefined

ZAJĄCZEK W PRZEDSZKOLU

12 KWIETNIA, tuż przed samymi świętami wielkanocnymi, w naszym przedszkolu już od samego rana panował radosny i pełen wyczekiwania nastrój. Dzieci wypatrywały w oknach długich uszu, szukały śladów, które mógł pozostawić zajączek wielkanocny. Zniknęły przyniesione przez dzieci koszyki dlatego przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały pojawienia się kicającego gościa ze słodkimi niespodziankami. Najpierw jednak usłyszeliśmy dzwonek do drzwi jednak nikogo nie było za drzwiami ale na wycieraczce ktoś zostawił list. Okazało się, że to list od zająca oraz zadanie do wykonania, po jego wykonaniu dzieci miały oczekiwać niespodzianki. Wszystkie przedszkolaki z zapałem przystąpiły do pracy, kolorowały i wycinały maski zająca po czym same zabawiły się w zajączki. Naszą zabawę i śpiewy przerwała wizyta nikogo innego jak samego zajączka. Każde dziecko otrzymało koszyczek ze słodkościami, następnie wspólnie bawiliśmy się z kicającym przyjacielem.
Małgorzata Rudowicz